TESLİMAT

Gimora.com'da Türkiye ve uluslararası tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. 

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere Türkiye siparişler için Yurtiçi Kargo firmasına, uluslararası siparişler için TNT, UPS veya FEDEX firmalarına teslim edilmektedir. Kargo firması paketi teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre Türkiye için 1-3 İş günü, Uluslararası siparişler için 2-5 iş günü içerisinde siparişinizin teslimatını yapmaktadır.

 Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. Kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil?

Hatalı gelen ürünü Yurtiçi kargo firmasıyla  Gimora depo adresine karşı ödemeli  olarak gönderebilirsiniz. Ürün depomuza ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru ürün gönderilecektir. Aynı işlem, defolu ya da arızalı ürünler içinde geçerlidir. Bu işlemlerde kargo ücreti tarafımıza aittir.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

 Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz henüz sevk edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.

 Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye´nin ve Dünya'nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde ürünlerimiz, Yurtiçi Kargo, yurtdışında TNT ve UPS tarafından teslim edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.