HİKAYEMİZ

Sürdürülebilir
Yenilikçi

Orijinal
Lüks

Orijinal:
Gimora koleksiyonunun her bir parçası, İstanbul'da Gimora tasarımcıları tarafından kendi atölyelerinde ayrı ayrı tasarlanmış, el yapımı ve mükemmelleştirilmiştir. Geleneksel takı tasarım tekniklerinden günlük takılara kadar her Gimora parçasının anlatacak bir hikayesi vardır.
Anahtar kelimelerimiz:
Yaratıcı
Kaliteli ve %100 el yapımı
Gimora Kadını Kim? O şehir kadını, güçlü, bağımsız ve tutkulu.
İngiltere, Kanada, Türkiye, ABD de ki satış noktaları
2016 yılında kurulan Gimora, Ayla'nın lüks pazarlama ve satış sektöründeki 15 yıllık deneyiminden, seyahatlerle dolu bir geçmişinden ve moda ve mücevherde en son gelişmeleri bulmaya kendini adamasından doğdu.

Avrupa ve Akdeniz tarzlarının en iyisini seçme tutkusu, Ayla'nın ilk koleksiyonunda yer alacak parçaları tasarlayıp seçerken de devam etti. Ve vizyonunu gerçekleştirmek için nereye gideceğini çok iyi biliyordu: İstanbul'daki Kapalıçarşı.

Dünyanın en eski kapalı çarşısı olan Kapalıçarşı, tüm el yapımı takıların yüksek kaliteli mücevherler ve malzemeler kullanılarak üretilmesiyle ünlüdür. Bu ustalar, ürettikleri ürünlerin her detayına özen gösteren, kendilerinden önceki nesillerin izinden gidiyorlar.
Ayla, büyük bir zanaatkarlık gibi, tüm büyük modaya duyduğu aşktan ve modern kadını yansıtan tavır ve yaşam biçiminden yola çıkarak Gimora adını seçti. Kim o… bu Gimora kadını?

Klasik: Bağımsız ve kendinden emin. En sevdiği mücevher parçalarında neyi sevdiğini biliyor - her şeyle ve her şeyle uyumlu oldukları gerçeği.


Egzotik, gizemli ve tutkulu: Bir Gimora görünümü, göze çarpan, güzel ve zarif bir şekilde göze çarpan bir renk veya tasarım giymekten korkmayan bir kadını temsil eder. Eşsiz görünümünü gören herkes için hayatı sevdiği çok açık!

Lüks ve zamansız: Bir Gimora kadını gördüğünüzde aklınıza zarif ve zamansız gelir. Modası asla geçmeyen mücevherlerle vurgulanan bir görünümle, fırsat veya yıl ne olursa olsun hala harika görünüyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.